Reklama

„Zawiedliśmy kibiców, ale zawiedliśmy przede wszystkim samych siebie”

03/05/2021 18:00

ŁKS 1926 Łomża przegrał na własnym boisku z Wissą Szczuczyn. Co więcej, biało-czerwoni kończyli spotkanie w ósemkę po czerwonych kartkach dla Melão, Poredy i Tarnowskiego.

- Chłopcy zostawili serduszko na boisku. Z doświadczenia wiem, nie jest łatwo grać całą pierwszą połowę praktycznie bez jednego zawodnika, drugą dwóch mniej. Zawiedliśmy kibiców, ale zawiedliśmy przede wszystkim samych siebie, przez zwykłą nieodpowiedzialność, głupotę. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu – tłumaczy trener ŁKS 1926 Tomasz Staniórski. - Poczekajmy do końca sezonu! Zostało jeszcze kilka meczy, pewne wnioski zostaną wyciągnięte – dodaje trener.

Obecnie Wissa Szczuczyn jest liderem IV ligi. Biało-czerwonych już w najbliższą środę czeka zaległy mecz ze Spartą Augustów.

Reklama

Wissa Szczuczyn - ŁKS Łomża 2:0

Bramki: Buzun, Radzikowski

Poniżej retransmisja meczu:

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości