Reklama

Zdolny młodzieżowiec w ŁKS-ie

30/07/2024 21:56

I znamy kolejnego zawodnika, który będzie występował na trzecioligowych boiskach.

Mateusz Majbański przez pięć sezonów reprezentował APN Ostrołęka, gdzie na kolejnych pięć lat trafił do stołecznej Polonii. Przed startem poprzedniego sezonu trafił do Podlasia Biała Podlaska, które występuje w III lidze, gr. IV. Rozegrał 6 meczów (39 minut). Jesień spędził w ekipie rywala zza miedzy. W Orlętach Radzyń Podlaski wystąpił 10 razy (575 minut). Zdobył jedną bramkę. 

19-letni pomocnik ma na swoim koncie kilkadziesiąt występów na poziomie Centralnej Ligi Juniorów.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości