Nowym zawodnikiem ŁKS-u Łomża został Sebastian Zieleniecki.
29-letni obrońca ostatnio grał w Niemczech. Wiosną leczył kontuzję. Jesienią wystąpił w 11 meczach w barwach Halleschler FC w III lidze w Niemczech. Jego drużyna spadła ze stawki.
Wcześniej był podstawowym graczem Kickers Offenbacher. Gracz rodem z Łodzi dał się poznać jako zawodnik Widzewa Łódź. Z klubem czterokrotnych mistrzów Polski przeszedł drogę z IV do II ligi, będąc podstawowym graczem Dumy Łodzi. W swoim CV ma również pobyt we Włoszech w US Cremonese.
Jego największy sukces to 3-4 miejsce podczas mistrzostw Europy U-17 podczas zmagań, które odbyły się w 2012 roku.