Reklama

Złoto dla łomżanek. Trzonkowska: Dałyśmy z siebie wszystko

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży ponownie udowodniły, że pasja, ciężka praca i wiara w zespół prowadzą na szczyt sportowych marzeń. W wielkim finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w koszykówce 3x3, który odbył się w Wysokim Mazowiecku, łomżanki sięgnęły po złoty medal, pokazując prawdziwego ducha walki i sportową klasę.

Zespół z „Czwórki” zdominował rywalizację, wygrywając wszystkie swoje mecze. Każde spotkanie było pełne emocji, zaciętej rywalizacji i widowiskowych akcji, które trzymały kibiców w napięciu do ostatniego gwizdka.

W skład zwycięskiej drużyny weszły: Anna Trzonkowska, Zofia Fraszczyk, Alicja Wybraniak i Aleksandra Wysocka. Kapitan zespołu - Anna Trzonkowska, która została również wybrana najlepszą zawodniczką turnieju (MVP), imponowała skutecznością i opanowaniem w kluczowych momentach spotkań.

- Na początku byłyśmy zestresowane, ale gdy tylko wyszłyśmy na parkiet, wiedziałyśmy, co robić. Grałyśmy zespołowo, nie poddawałyśmy się. Dałyśmy z siebie wszystko - powiedziała po meczu Anna Trzonkowska, kapitan drużyny.

Reklama

Podopieczne SP nr 4 wygrały wszystkie cztery mecze, pokonując reprezentacje: SP 47 Białystok, SP 45 Białystok, SP Łapy oraz SP Wysokie Mazowieckie.

Zwycięstwo w finale wojewódzkim daje młodym koszykarkom awans do finału ogólnopolskiego, w którym będą reprezentować Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży oraz województwo podlaskie.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/11/2025 18:11
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości