Dobra wiadomość dla kierowców i pasażerów Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Łomży. Kończy się remont na ul. Wojska Polskiego. Od 1 grudnia 3 linie MPK wracają na swoje stare trasy.
Już wkrótce mają zakończyć się prace na odcinku ul. Wojska Polskiego od ul. Polnej do ul. Piwnej. W tym miejscu droga będzie miała nową nawierzchnię, pojawi się też nowy kanał deszczowy.
Koszty remontu oszacowano na około 5 mln zł, z czego około 2,5 mln stanowi dofinansowanie ze środków rezerwy subwencji ogólnej.
Zakończenie prac oznacza jednocześnie, że przywrócony zostanie ruch dwukierunkowy na ul. Wojska Polskiego. Również MPK Łomża poinformowało, że koniec objazdu ul. Wojska Polskiego wiąże się z tym, że na wcześniej obsługiwane trasy wracają autobusy linii 2, 7 oraz 13. Nowy rozkład jazdy zacznie obowiązywać 1 grudnia. Dodatkowo zmienią się godziny kursowania linii nr 6.
