Jeszcze niedawno emocjonowaliśmy się zmaganiami piłkarzy ŁKS-u w III lidze. Ekipa zakończyła ligę na dziewiątym miejscu. Czas popatrzeć przed siebie.
Z kim zagra zespół Marcina Płuski w nowym sezonie? W stawce pojawi się uznana marka, czyli Stomil Olsztyn, który spadł z II ligi. Znamy również beniaminków III ligi. Mistrzem województwa podlaskiego zostały Wigry Suwałki. Najlepszą ekipą na Mazowszu została Wisła II Płock. W grupie łódzkiej triumfował Sokół Aleksandrów Łódzki, zaś w warmińsko-mazurskiej najlepsza okazała się Polonia Lidzbark Warmiński.
ZESPOŁY, KTÓRE ZAGRAJĄ W III LIDZE W SEZONIE 2024/2025
ŁKS Łomża
Stomil Olsztyn (spadkowicz)
Unia Skierniewice
Legia II Warszawa
GKS Bełchatów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pelikan Łowicz
Broń Radom
Warta Sieradz
GKS Wikielec
Mławianka Mława
Jagiellonia II Białystok
Victoria Sulejówek
Wigry Suwałki (beniaminek)
Wisła II Płock (beniaminek)
Sokół Aleksandrów Łódzki (beniaminek)
Pogoń Lidzbark Warmiński (beniaminek)
fot. Gosiewski Fotografia