Reklama

Zorczykowski górą. Były mistrz chce walki w MMA. A co na to Damian!

15/06/2025 00:01

Wielka sprawa. Damian Zorczykowski wygrał z byłym mistrzem federacji KSW - Krzysztofem Kułakiem!

37-latek triumfował podczas gali Unii Sportów Walki – M w Grajewie. Trener i zawodnik Fight Club Łomża zrobił ważny krok w swojej karierze. Starcie było eliminatorem do walki o mistrzowski pas w kategorii do 80 kilogramów.

W pierwszej rundzie boju Zorczykowski był zdecydowanie lepszy. Wygrał 6:0. W drugiej poddał Kułaka. Nasz zawodnik wykonał mata leão, czyli duszenie. Rywal omal nie odpłynął!

- Wyzwał mnie do MMA. Wracam z emerytury - mówi Zorczykowski.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/06/2025 07:51
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama