Dziewczęta reprezentujące Młodzieżowy ŁKS zaliczyły wyśmienity występ w Turnieju Gry 1x1 w piłce nożnej.
Oliwia Szczęsna wywalczyła pierwsze miejsce w kat. 2013 rocznika. O rok młodsza Zofia Oleksy również zajęła najwyższe miejsce. Wiktoria Gadomska była piąta w kat. 2015. Co ciekawe, zgromadziła tyle samo punktów co Wiktoria Jurska z Włókniarza Białystok.
Na zwycięzców finałów wojewódzkich w rocznikach 2013 i 2014 w październiku czekają nie tylko zmagania w Finale Ogólnopolskim II edycji Turnieju Gry 1×1 – Pucharu Frugo, ale także możliwość kibicowania reprezentacji Polski w meczu Ligi Narodów z Chorwacją. Natomiast zwycięzcy poszczególnych kategorii poza nagrodami rzeczowymi otrzymają zaproszenie do udziału w eskorcie podczas meczu Ligi Narodów Polska - Szkocja w listopadzie.
Przed Zofią Oleksy i Oliwią Szczęsną wielkie wydarzenie. Trzymamy kciuki.