Reklama

Zosia i Oliwia mistrzyniami! Dobry start Wiktorii (zdjęcia)

Dziewczęta reprezentujące Młodzieżowy ŁKS zaliczyły wyśmienity występ w Turnieju Gry 1x1 w piłce nożnej.

Oliwia Szczęsna wywalczyła pierwsze miejsce w kat. 2013 rocznika. O rok młodsza Zofia Oleksy również zajęła najwyższe miejsce. Wiktoria Gadomska była piąta w kat. 2015. Co ciekawe, zgromadziła tyle samo punktów co Wiktoria Jurska z Włókniarza Białystok.

Na zwycięzców finałów wojewódzkich w rocznikach 2013 i 2014 w październiku czekają nie tylko zmagania w Finale Ogólnopolskim II edycji Turnieju Gry 1×1 – Pucharu Frugo, ale także możliwość kibicowania reprezentacji Polski w meczu Ligi Narodów z Chorwacją. Natomiast zwycięzcy poszczególnych kategorii poza nagrodami rzeczowymi otrzymają zaproszenie do udziału w eskorcie podczas meczu Ligi Narodów Polska - Szkocja w listopadzie.

Reklama

Przed Zofią Oleksy i Oliwią Szczęsną wielkie wydarzenie. Trzymamy kciuki.
 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/09/2024 09:37
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości