Reklama

"Zostań w domu!". W Nowogrodzie pojawiły się pomysłowe banery [FOTO]

25/03/2020 07:35

W Nowogrodzie oraz na terenie gminy pojawiają się banery z hasłami, które zachęcają mieszkańców i przyjezdnych, aby pozostali w domach. Urzędnicy chcą dotrzeć do mieszkańców gminy z ważnym przekazem.

Próbujemy dotrzeć do tych osób, które nie mają komputerów, żeby wiedziały co robić gdy mają objawy koronawirusa. Mamy nadzieję, że dzięki środkom masowego przekazu oraz naszym działaniom mieszkańcy zadbają o bezpieczeństwo swoje i bliskich - zostaną w domu, aby się nie narażać i zarażać - podkreślają urzędnicy z Nowogrodu.

Przez Nowogród przebiegają istotne szlaki komunikacyjne. To właśnie w trosce o mieszkańców i osoby podróżujące umieszczono na rondzie banery z treścią "Jedź do domu!" Mają one jasny przekaz - w domu jest bezpiecznie!

Reklama

fot. UM Nowogród

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości