Reklama

Zwycięstwa i medale łomżyńskich siłaczy [FOTO]

14/12/2015 06:28

W 11 piątek grudnia 2015r. w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Europy w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i Martwym Ciągu RAW federacji WPA. Wzięli w nich udział łomżyńscy siłacze, którzy zdobyli pięć medali, w tym trzy złote i dwa srebrne.

W prestiżowych zawodach wystartowali wychowankowie z Bursy Szkolnej nr 2 w Łomży. Dariusz Wybraniak w grupie juniorów do lat 19 w kat. wagowej do 75 kg. zajął pierwsze miejsce w martwym ciągu, a także pierwsze miejsce w kat. OPEN juniorów do lat 19 i drugie miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc. Patryk Kwiatkowski w grupie młodzików do lat 17 w kat. wagowej do 82,5 kg zajął drugie miejsce w martwym ciągu.

W Mistrzostwach uczestniczył także Zbigniew Pajęcki z siłowni ZIBI, kóry w grupie Masters 50 - 54 w kat. wagowej do 67,5 kg. zajął pierwsze miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc i martwym ciągu.

Reklama

Opiekunem i trenerem zawodników jest wychowawca z Bursy szkolnej Nr 2 Zbigniew Turowski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości