W sobotę reprezentant Fight Club Łomża miał okazję walczyć na bardzo prestiżowej gali w Olsztynie "Kaiser Fight Night", która odbyła się w hali Urania. Patryk Nacewicz skrzyżował rękawice z zawodnikiem z Ostródy Dominikiem Jusisem w walce amatorskiej w kategorii – 72 kg w formule MMA.
- Pojedynek zakontraktowany był na dwie 5-minutowe rundy, jednak Patryk potrzebował tylko czterech minut aby zakończyć walkę przed czasem. W pełni zdominował swojego rywala piękną pracą na nogach, kontrolą i obaleniem spod klatki. Zakończył swój pojedynek w parterze dźwignią na łokieć (balacha) - relacjonuje trener Damian Zorczykowski.
W imieniu zawodnika trener Damian Zorczykowski składa serdeczne podziękowania firmie MAGNA Zambrów, producentowi stolarki aluminiowej, za wsparcie finansowe w przygotowaniach Patryka.