12/09/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
Występ 35-osobowej ekipy z Łomży w ogólnopolskich zawodach był imponujący. Klub zdobył 68 punktów, zajmując czwarte miejsce spośród ponad 200 zespołów z całej Polski. Mateusz Bujno szczególnie wyróżnił się, wygrywając złoty medal na 300m i srebrny na 100m, ustanawiając przy tym nowe rekordy życiowe. Oprócz niego, srebrne medale wywalczyli Igor Kamiński, Maja Odachowska i Karol Maleszewski. Awans na Mistrzostwa Polski U16 zapewnił sobie także Igor Kamiński. Wraz z nimi, na prestiżowe zawody zakwalifikował się także Natalia Jarzyło z KOKiS Kolno, która zajęła czwarte miejsce w biegu na 600 metrów. Patrycja Szczech, także z Kolna, zdobyła szóste miejsce na 100 metrów, przynosząc klubowi dodatkowe 4 punkty.