18/09/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
Konferencja prasowa w Zakładzie Energetycznym przy rozdzielni Łomża 1 podsumowała inwestycje firmy wartą blisko 60 mln zł. Zmodernizowano rozdzielnię i linię między stacjami. PGE Dystrybucja zasila 6 mln odbiorców na 40% Polski i planuje wydać 75 mld zł na rozwój infrastruktury. Modernizacja zwiększa bezpieczeństwo energetyczne Łomży, przyciągając inwestorów. Nowe linie umożliwią podłączenie instalacji odnawialnych źródeł energii, poprawiając życie mieszkańców i inwestorów.