23/10/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
Nowa karetka, o wartości 851 465,76 zł brutto, oficjalnie rozpocznie pracę, wspierając zespoły ratownictwa medycznego. Zakup został sfinansowany ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Ambulans jest częścią projektu modernizacji szpitala im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w ramach inwestycji dla poprawy efektywności i jakości systemu ochrony zdrowia. Ten krok podkreśla zobowiązanie do rozbudowy i doskonalenia infrastruktury medycznej, aby zapewnić mieszkańcom regionu lepszą opiekę zdrowotną.