Reklama

Auto wjechało w przystanek autobusowy

01/04/2026 12:06

W środowy poranek łomżyńskie służby otrzymały informację o groźnym zdarzeniu w miejscowości Kotowo-Plac. Osobowe Audi uderzyło tam w przystanek autobusowy.

1 kwietnia około godz. 8.00 w miejscowości Kotowo-Plac, gmina Jedwabne, doszło do wypadku z udziałem jednego samochodu osobowego. Kierowca Audi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przystanek autobusowy. Na miejsce zdarzenia zadysponowano policję oraz zespół ratownictwa medycznego.

Kierowca podróżował autem sam. Na przystanku, w który z impetem wjechał, na szczęście nikogo nie było. Ucierpiał zatem tylko on i element infrastruktury. Ostatecznie pogotowie przetransportowało kierowcę do szpitala, gdzie poddany został dalszym badaniom.

Reklama

Aktualnie prowadzone są czynności mające na celu weryfikacją stanu trzeźwości sprawcy wypadku w momencie jego zaistnienia.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/04/2026 12:14
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości