Reklama

Autokar PKS Nova runął ze skarpy. Kierowca poszkodowany [FOTO]

21/09/2024 13:57

Dzisiaj, około południa, doszło do groźnego wypadku autokaru białostockiego oddziału PKS Nova w Zakopanem. Pojazd runął ze skarpy w okolicach kościoła pw. NMP Nieustającej Pomocy na "Górce". Z pierwszych ustaleń wynika, że autokar stoczył się ze skarpy między parkingiem przy kościele a ul. Powstańców Śląskich. W trakcie zjazdu pojazd przebił drewniany płot oraz skarpę ułożoną z dużych kamiennych bloków.

Na miejsce zdarzenia szybko przyjechały służby ratunkowe: policja, straż pożarna oraz karetka pogotowia. Według informacji przekazanych przez Państwową Straż Pożarną jedna osoba została poszkodowana – to kierowca autobusu. Na szczęście pasażerowie zdążyli wcześniej opuścić pojazd i żaden z nich nie ucierpiał.

Grupę turystów stanowili mieszkańcy województwa podlaskiego, w tym również turysta z powiatu łomżyńskiego. Jak informuje nas dyżurna z białostockiego oddziału PKS Nova, wszyscy podróżni mają zapewniony nocleg.

Reklama

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku, a służby prowadzą działania zabezpieczające miejsce zdarzenia.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/09/2024 14:11
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości