Reklama

Pięć dni na basenie!

08/07/2012 07:36

Nauka pływania, sporty wodne i zabawa, m.in. przeprawa na tratwach i zjazd rurą na czas to program tygodniowych "Wakacji na fali", które od poniedziałku rozpoczną się na Pływalni nr 2 przy ul. kard. Wyszyńskiego w Łomży. Zajęcia będą odbywały się w dwóch turach. Za tydzień uczestnictwa trzeba zapłacić 25 złotych, za dwa tygodnie- 40 złotych.

- Oferta skierowana jest do dzieci między 5. a 16. rokiem życia. W programie przewidziano m.in. naukę i doskonalenie pływania, koszykówkę wodną, siatkówkę wodną, szukanie skarbów (pod wodą), przeprawy na tratwach i zjazd rurą na czas- informują pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który jest organizatorem zajęć. - Główną atrakcją będzie pływanie w parze z płetwonurkiem, a także m.in. podwodny slalom, wyławianie przedmiotów z dna, matematyka w głębinach przy asyście wykwalifikowanego płetwonurka- dodają.

"Wakacje na fali" będą odbywały się w pięciodniowych cyklach, od poniedziałku 9. lipca do piątku 20. lipca. Za cały tydzień zajęć na basenie (w godz. 12.00- 14.00) trzeba zapłacić 25 złotych. Jeśli od razu chcemy wykupić dwa tygodnie, można liczyć na zniżkę- opłata za całość wynosi 40 złotych.

W zajęciach może wziąć udział 60 osób tygodniowo. Zapisywać można się w siedzibie MOSiR-u. Na uczestnictwo dziecka w zajęciach rodzic musi podpisać specjalną zgodę, ktorą można pobrać m.in. na stronie MOSiR-u lub Urzędu Miasta.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości