Środa nie najlepiej zaczęła się dla 3 kierowców, których połączyło jedno zdarzenie drogowe. Mężczyzna, który siedział za kółkiem volkswagena transportera, źle się poczuł.
W środę (20.04), ok. godz. 7:00, doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu Al. Legionów z ul. Poznańską. Volkswagen transporter uderzył w tył mazdy. Ta z kolei "spotkała się" z oplem. Kierowca furgonetki zasłabł. Został zabrany do szpitala.
W miejscu zdarzenia ruch jest utrudniony.