Reklama

12 koszykarek UKS-u 4 w reprezentacji!

Przed reprezentacjami wojewódzkim Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Znamy dziewczęta, którą są brane pod uwagę.

Szkoleniowiec Podlaskiego Związku Koszykówki przedstawił listę zawodniczek powołanych na konsultację kadry wojewódzkiej młodziczek z roczników 2011 i 2012. 

Na liście jest aż 12 koszykarek UKS-u 4 Łomża. Wyróżnione zostały: Aleksandra Sobierańska, Sandra Smaługa, Wiktoria Dąbkowska, Maja Białomyzy, Milena Kuliś, Laura Nikonowicz, Amelia Zoń, Kamila Kowalska, Emilia Trzonkowska, Alicja Dardzińska, Oliwia Tomasiewicz, Wiktoria Alicka.

Ich trenerem klubowym jest Michał Piotrowski, który zarazem pełni szkoleniowca kadry wojewódzkiej młodziczek.

Reklama

Wielkie gratulacje!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/09/2024 20:26
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości