Reklama

16 mecz, 16 wygrana Łomżynianek! One są nieomylne!

Koszykarki UKS-u 4 Łomża kontynuują znakomitą passę w Mazowieckiej Lidze U-12. Podopieczne trenerów Marcina Piotrowskiego, Aleksandry Olszewskiej i Mariusza Komorowskiego pokonały UKS Białołęka 53:25, odnosząc już 16. zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach.

- Moje zawodniczki od pierwszych minut narzuciły rywalkom swój styl gry. Spotkanie było pełne energii, szybkich akcji i dobrej współpracy zespołowej. Dziewczęta imponowały zaangażowaniem, skuteczną obroną oraz realizacją wcześniej przygotowanych zagrywek - mówi Marcin Piotrowski, opiekun zespołu.

Choć mecz nie należał do najtrudniejszych, szkoleniowcy podkreślają, że był on ważnym elementem przygotowań do finału województwa. Każde kolejne spotkanie pozwala drużynie zbierać cenne doświadczenie i doskonalić elementy gry przed decydującą fazą sezonu.

Reklama

UKS 4 Łomża reprezentowały: Anna Trzonkowska, Klara Wybraniak, Zofia Pupik, Oliwia Załęcka, Aniela Nowacka, Aleksandra Wysocka, Maryna Przewodek, Julia Zalewska, Danuta Zapert, Zuzanna Żyznowska, Patrycja Laszkowska, Maja Bronowicz, Zofia Mieczkowska, Paulina Ołdakowska, Maria Nowak.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości