Koszykarki UKS-u 4 Łomża kontynuują znakomitą passę w Mazowieckiej Lidze U-12. Podopieczne trenerów Marcina Piotrowskiego, Aleksandry Olszewskiej i Mariusza Komorowskiego pokonały UKS Białołęka 53:25, odnosząc już 16. zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach.
- Moje zawodniczki od pierwszych minut narzuciły rywalkom swój styl gry. Spotkanie było pełne energii, szybkich akcji i dobrej współpracy zespołowej. Dziewczęta imponowały zaangażowaniem, skuteczną obroną oraz realizacją wcześniej przygotowanych zagrywek - mówi Marcin Piotrowski, opiekun zespołu.
Choć mecz nie należał do najtrudniejszych, szkoleniowcy podkreślają, że był on ważnym elementem przygotowań do finału województwa. Każde kolejne spotkanie pozwala drużynie zbierać cenne doświadczenie i doskonalić elementy gry przed decydującą fazą sezonu.
UKS 4 Łomża reprezentowały: Anna Trzonkowska, Klara Wybraniak, Zofia Pupik, Oliwia Załęcka, Aniela Nowacka, Aleksandra Wysocka, Maryna Przewodek, Julia Zalewska, Danuta Zapert, Zuzanna Żyznowska, Patrycja Laszkowska, Maja Bronowicz, Zofia Mieczkowska, Paulina Ołdakowska, Maria Nowak.