Był trzeźwy, ale nie zachował ostrożności. 31-latek z powiatu łomżyńskiego doprowadził do zderzenia 3 pojazdów w Kadzidle.
W minioną niedzielę (3.07) w Kadzidle mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, który prowadził volvo nie zachował bezpiecznego odstępu i uderzył w tył bmw. Pojazdem kierowała 23-latka z powiatu ostrołęckiego. Uderzenie było na tyle silne, że bmw “spotkało się” jeszcze z jadącym przed nim nissanem - autem kierował 47-latek z Warszawy. Mężczyzna zatrzymał się, by ustąpić pierwszeństwa pieszym przechodzącym przez jezdnię.
Na szczęście nikomu nic się nie stało. Pojazdy zostały jednak mocno uszkodzone.
31-latek z powiatu łomżyńskiego był trzeźwy. Dostał 1050 zł mandatu a na jego koncie pojawiło się 6 punktów karnych.
Źródło: Moja Ostrołęka, oprac. mylomza