Reklama

24-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego zginął na miejscu

22/09/2020 21:10

Do tragedii doszło dziś około godz. 18.00 na drodze wojewódzkiej nr 645. Młody mieszkaniec powiatu łomżyńskiego między miejscowościami Dęby – Łyse stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze, uderzył w dwa betonowe przepusty i uderzył w przydrożne drzewo. Pomimo kilkudziesięciominutowej reanimacji mężczyzna zmarł.

- 24-letni kierujący z powiatu łomżyńskiego z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze i do przydrożnego rowu, po czym uderzył w dwa betonowe wjazdy na pola, przejechał przez znak drogowy i uderzył w przydrożne drzewo. Pojazd odbił się od drzewa i stanął na kołach w poprzek drogi. Pomimo kilkudziesięciominutowej reanimacji mężczyzna zmarł – powiedział portalowi www.moja-ostroleka.pl asp. Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Fot. KMP w Ostrołęce.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości