Reklama

25-latka nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście. Kolizja z udziałem mieszkańca naszego powiatu

23/07/2020 17:03

Kierująca audi 25-letnia kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 42-letniemu mieszkańcowi powiatu łomżyńskiego, który poruszał się motocyklem. Do tego potencjalnie groźnego zdarzenia doszło dzisiaj w Rzekuniu (pow. ostrołęcki).

- 25-letnia mieszkanka naszego powiatu, poruszając się osobowym audi od strony ulicy Mazowieckiej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 42-letniemu mieszkańcowi powiatu łomżyńskiego, który jechał motocyklem yamaha ulicą Ostrowską - mówi portalowi Moja Ostrołęka podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Na szczęście mieszkaniec powiatu łomżyńskiego nie doznał poważnych obrażeń. Pamiętajmy jednak, że tego typu zdarzenia z udziałem motocyklistów potrafią skończyć się znacznie gorzej!

Reklama

Portal  Moja Ostrołęka podaje, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, a sprawczyni otrzymała mandat w kwocie 500 zł i 6 punktów karnych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości