Kierująca audi 25-letnia kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 42-letniemu mieszkańcowi powiatu łomżyńskiego, który poruszał się motocyklem. Do tego potencjalnie groźnego zdarzenia doszło dzisiaj w Rzekuniu (pow. ostrołęcki).
- 25-letnia mieszkanka naszego powiatu, poruszając się osobowym audi od strony ulicy Mazowieckiej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 42-letniemu mieszkańcowi powiatu łomżyńskiego, który jechał motocyklem yamaha ulicą Ostrowską - mówi portalowi Moja Ostrołęka podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
Na szczęście mieszkaniec powiatu łomżyńskiego nie doznał poważnych obrażeń. Pamiętajmy jednak, że tego typu zdarzenia z udziałem motocyklistów potrafią skończyć się znacznie gorzej!
Portal Moja Ostrołęka podaje, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, a sprawczyni otrzymała mandat w kwocie 500 zł i 6 punktów karnych.