Reklama

25-letni mieszkaniec Łomży ofiarą wypadku na DK61

10/04/2020 10:08

25-letni mieszkaniec Łomży zginął we wczorajszym wypadku na DK61 Łomża - Ostrołęka. Młody kierowca audi z nieustalonych dotąd przyczyn miał zjechać na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącą ciężarówką.

Tragiczny wypadek wydarzył się wczoraj na DK61 w rejonie miejscowości Leopoldowo  (gm. Miastkowo).

Według wstępnych ustaleń kierujący audi młody mieszkaniec naszego miasta jechał w kierunku Ostrołęki. Z nieustalonych dotąd przyczyn młody mężczyzna zjechał na przeciwległy pasu ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącą z przeciwnego kierunku cieżarówką. Samochód osobowy został doszczętnie zniszczony. 25-latek zginął na miejscu.

Droga przez dłuższy czas była zablokowana. Dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku wyjaśnią śledczy.

Reklama

O wypadku informowaliśmy wczoraj: 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości