25-letni mieszkaniec Łomży zginął we wczorajszym wypadku na DK61 Łomża - Ostrołęka. Młody kierowca audi z nieustalonych dotąd przyczyn miał zjechać na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącą ciężarówką.
Tragiczny wypadek wydarzył się wczoraj na DK61 w rejonie miejscowości Leopoldowo (gm. Miastkowo).
Według wstępnych ustaleń kierujący audi młody mieszkaniec naszego miasta jechał w kierunku Ostrołęki. Z nieustalonych dotąd przyczyn młody mężczyzna zjechał na przeciwległy pasu ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącą z przeciwnego kierunku cieżarówką. Samochód osobowy został doszczętnie zniszczony. 25-latek zginął na miejscu.
Droga przez dłuższy czas była zablokowana. Dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku wyjaśnią śledczy.
O wypadku informowaliśmy wczoraj: