25 mandatów na kwotę blisko 5 tys. zł. otrzymał kierujący rumuńską ciężarówką, za wykroczenia zarejestrowane przez fotoradary systemu Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym.
Mężczyzna został skontrolowany przez inspektorów z Białegostoku na DK61 w m. Chomentowo Wschód po tym, jak przekroczył dozwoloną prędkość o 21 km/h. Po sprawdzeniu pojazdu w systemach okazało się, że 49 latek, narodowości rumuńskiej, na swoim koncie ma kolejnych 25 wykroczeń.
Wszystkie 26 mandatów na łączną kwotę 5,1 tys. zł. opłacił na miejscu.