Reklama

27-letnia mieszkanka Łomży została odnaleziona

07/11/2019 07:57

- Dziękujemy za pomoc w rozpropagowaniu wizerunku 27 - letniej mieszkanki miasta. Kobieta wczoraj późną nocą została odnaleziona - przekazuje Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Przypomnijmy, kobieta miała w miniony poniedziałek (4.11) ok. godz. 19:00 wyjść z domu. Wczoraj (6.11) policjanci zdecydowali się opublikować jej wizerunek z prośbą o pomoc w jego rozpropagowaniu, ponieważ do tamtej pory  nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. 

Na szczęście 27-latka została odnaleziona późną nocą na terenie Łomży. Policja dziękuje za rozpropagowanie jej wizerunku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości