- Dziękujemy za pomoc w rozpropagowaniu wizerunku 27 - letniej mieszkanki miasta. Kobieta wczoraj późną nocą została odnaleziona - przekazuje Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.
Przypomnijmy, kobieta miała w miniony poniedziałek (4.11) ok. godz. 19:00 wyjść z domu. Wczoraj (6.11) policjanci zdecydowali się opublikować jej wizerunek z prośbą o pomoc w jego rozpropagowaniu, ponieważ do tamtej pory nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Na szczęście 27-latka została odnaleziona późną nocą na terenie Łomży. Policja dziękuje za rozpropagowanie jej wizerunku.