Reklama

39-latka jechała za szybko. Kobieta straciła prawo jazdy i zapłaci 1500 złotych

Wczoraj policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy. Przekroczył on dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 52 kilometry na godzinę. Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 1500 złotych.

Wczoraj po południu, policjanci z łomżyńskiej drogówki w Nowogrodzie zatrzymali do kontroli bmw. 39-letnia mieszkanka Warszawy jechała 102 kilometry na godzinę. Obowiązywała tam "pięćdziesiątka", a miejsce zostało wskazane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

- Kobieta straciła prawo jazdy i została ukarana mandatem w wysokości 1500 złotych - poinformowała Komenda Miejska Policji w Łomży.

Od początku roku 2024, łącznie z tym wczorajszym, już blisko 70 kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym. Policja apeluje o rozwagę na drodze, przypominając, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Źródło: KMP Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości