Reklama

4-letnie dziecko wpadło pod samochód. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia!

18/06/2021 09:03

​​​​​​​Policjanci poszukują kierowcy, który brał udział we wczorajszym zdarzeniu drogowym w gminie Piątnica. Pod samochód wpadło tam 4-letnie dziecko. Kierujący odjechał.

Zgłoszenie o zdarzeniu na drodze Elżbiecin-Kalinowo policjanci otrzymali tuż przed godz. 19:30

Z informacji przekazanych nam przez mł. asp. Justynę Janowską wynika, że do potrącenia doszło tuż po tym, gdy przebywające pod opieką dziadka 4-letnie dziecko wyszło z posesji na drogę. Zza stojącego auta wyjechał wtedy inny pojazd, który potrącił 4-latka i odjechał z miejsca zdarzenia. Siła uderzenia była tak duża, że dziecko wpadło do przydrożnego rowu. Zostało zabrane do UDSK w Białymstoku.

Osoba kierująca samochodem z nieustalonych dotąd przyczyn odjechała z miejsca wypadku. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia i poszukują sprawcy.  Według naszych informacji kierowca poruszał się autem koloru szarego.

Reklama

 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości