Dziś po południu policja otrzymała zgłoszenie w sprawie auta, które wypadło z drogi. Kierowca pojazdu został zabrany do szpitala.
Po godzinie 14:00 policjanci z Miejskiej Komendy Policji w Łomży otrzymali wezwanie w sprawie zdarzenia drogowego, które miało miejsce w Miastkowie na DK 61.
- Najprawdopodobniej 53- latek jadąc w stronę Łomży, zasnął za kierownicą i zjechał z drogi na pobliskie pole. Mężczyzna był w tym czasie trzeźwy, został zabrany na badania do szpitala. W miejscu zdarzenia nie ma żadnych utrudnień - poinformowała Ula Brulińska Zespół Komunikacji Społecznej KMP Łomża.