Reklama

53-letni mężczyzna zasnął za kierownicą i wjechał w pole

21/06/2024 14:52

Dziś po południu policja otrzymała zgłoszenie w sprawie auta, które wypadło z drogi. Kierowca pojazdu został zabrany do szpitala.

Po godzinie 14:00 policjanci z Miejskiej Komendy Policji w Łomży otrzymali wezwanie w sprawie zdarzenia drogowego, które miało miejsce w Miastkowie na DK 61.

- Najprawdopodobniej  53- latek jadąc w stronę Łomży, zasnął za kierownicą i zjechał z drogi na pobliskie pole. Mężczyzna był w tym czasie trzeźwy, został zabrany na badania do szpitala. W miejscu zdarzenia nie ma żadnych utrudnień - poinformowała Ula Brulińska Zespół Komunikacji Społecznej KMP Łomża.

 

Źródło: KMP Łomża Aktualizacja: 21/06/2024 16:55
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości