Reklama

6 osób w szpitalu! 76-letni kierowca nie ustąpił pierwszeństwa

14/05/2022 14:34

W Rutkach Kossakach zderzyły się ze sobą dwie osobówki. 76-letni kierowca nie ustąpił pierwszeństwa. Do szpitala trafiło 6 osób.

W sobotę (14.05), ok. godz. 12:00, dyżurny zambrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Zawadzka i Łomżyńska w Rutkach Kossakach.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 76-letni kierowca renault nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu na wprost 31-letniemu kierowcy renault. Pasażerowie pojazdów trafili do szpitala. Kierowcy trzeźwi. Skrzyżowanie jest zablokowane - poinformowała Marta Jabłońska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie. 

Do szpitala trafiło 2 kierowców oraz 4 pasażerów. Wszyscy to osoby dorosłe.

Reklama

Fot. KPP Zambrów

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości