Około 1,3 promila miał w organizmie kierujący dacią, który w wyniku kolizji wbił się w budynek Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Mężczyzna był nietrzeźwy, ale to nie on był sprawcą zdarzenia.
Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem, na skryżowaniu ul. Giełczyńskiej z Placem Niepodległości. Doszło tam do kolizji dwóch samochodów osobowych, w wyniku której dacia udrzyła w budynek KRUS-u. Sprawczynią okazała się kierująca seatem, która nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu dacią.
Okazuje się, że to kierowca tego drugiego pojazdu będzie miał większe problemy. Jak przekazała nam mł. asp. Justyna Janowska z KMP w Łomży, pokrzywdzony miał w organizmie około 1,3 promila alkoholu.
O zdarzeniu informowaliśmy tutaj: