Reklama

"Akademiczki" awansowały do Ekstraklasy

11/06/2019 07:00

Zawodniczki KU AZS PWSIP Metal-Technik Łomża zwyciężyły w drugim meczu barażowym o wejście do Ekstraklasy kobiet w tenisie stołowym. Sportsmenki zmierzyły się we własnej hali z drużyną MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry.

W pierwszym meczu na wyjeździe padł remis 5-5. Spotkanie rozegrane w Łomży było emocjonujące - mimo wyrównanej gry na stołach Łomżanki wygrywały decydujące sety swoich pojedynków, przypieczętowując awans do ekstraklasy wynikiem 9-1. Punkty dla Łomży zdobyły: Ren Bingran - 2.5 pkt, Weronika Łuba - 2.5 pkt, Anna Zielińska - 2.5 pkt i Aleksandra Jarkowska - 1.5 pkt.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości