Reklama

"Aktywnie Niepodlegli" zagrają w siatkówkę

10/11/2015 19:13

Narodowe Święto Niepodległości można uczcić na wiele różnych sposobów. Aktywnie postanowili to zrobić uczestnicy Turnieju Piłki Siatkowej Rad Osiedlowych "Aktywnie Niepodlegli 2015" o Puchar Prezydenta Miasta Łomża. Turniej rozegrany zostanie 11 listopada w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży. Początek o 10.00.

Organizatorami sportowych zmagań objętych honorowym patronatem Prezydenta Łomży są Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6, Rada Osiedla Nr 11 i Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Udział w zawodach wezmą reprezentacje: Rady Osiedla nr 1, Rady Osiedla nr 5, Rady Osiedla nr 11, Rady Osiedla nr 12, Rady Osiedla nr 14 oraz Rady Osiedla nr 15. W turnieju zaprezentują się drużyny mieszane z wymogiem, by w polu grało minimum dwie panie i czterech mężczyzn.

Zespoły walczyć będą o puchary ufundowane przez: Prezydenta Miasta Łomża, Prezesa Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6, Przewodniczącego Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji Rady Miasta Łomża oraz Kierownika Osiedla "Jantar" Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Reklama

Organizatorzy turnieju zapraszają wszystkich do kibicowania, a dodatkową zachętą ma być loteria z nagrodami właśnie dla kibiców!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama