Reklama

Al. Legionów. Kierowca skutera trafił do szpitala

22/08/2022 11:28

W niedzielę (21.08) wieczorem doszło do wypadku na skrzyżowaniu Alei Legionów i ul. Sikorskiego.

21-letni kierowca hondy z gminy Grajewo, który poruszał się od Ronda Kościuszki w stronę Konarzyc, nie zachował ostrożności i najechał na tył skutera. 

Skuter prowadził 41-latek. Mieszkaniec gminy Jedwabne został zabrany do szpitala. 

Obaj kierowcy byli trzeźwi. 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości