W niedzielę (21.08) wieczorem doszło do wypadku na skrzyżowaniu Alei Legionów i ul. Sikorskiego.
21-letni kierowca hondy z gminy Grajewo, który poruszał się od Ronda Kościuszki w stronę Konarzyc, nie zachował ostrożności i najechał na tył skutera.
Skuter prowadził 41-latek. Mieszkaniec gminy Jedwabne został zabrany do szpitala.
Obaj kierowcy byli trzeźwi.