Dziesięć meczów za uczennicami Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży podczas Ogólnopolskiego Finału Koszykówki w Igrzyskach Dzieci 3x3.
Ile spotkań wygrały podopieczne Michała Piotrowskiego? Dziewięć! Tak. Nasze dziewczęta są niesamowite. W porannej sesji wygrały: 9:7 z SP Piława Górna, 7:5 z SP 11 Jelenia Góra oraz 10:6 z SP 8 Brzeg.
A później? Sandra Smaługa, Wiktoria Dąbkowska, Maja Białomyzy. Milena Kuliś ograły: 9:4 SP 52 Lublin, 10:3 SP 1 Tarnów oraz 16:10 SP 3 Piaseczno oraz przegrały 3:8 z SP 1 Kórnik złożoną z zawodniczek MUKS-u Poznań
Naszym zostały cztery spotkania. W piątek w ciągu dwóch godzin koszykarki zmierzą się kolejno z zespołami z: Łomianek, Rybnika, Stalowej Woli i Bełchatowa. Trzymamy kciuki.