Reklama

Ale mecz naszych koszykarek! Emocji było od groma

Koszykarki UKS-u 4 Łomża mają za sobą pierwszy mecz w ćwierćfinale Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 13.

Podopieczne trenerów Marcin Piotrowski, Aleksandry Olszewskiej oraz Mariusza Komorowskiego zmierzyły się z Rawią BWEKO Rawicz. Niestety, nasze przegrały 53:61. Było to niezwykle wyrównane starcie. Do przerwy UKS 4 prowadziły 27:26. Jeszcze przed ostatnią kwartą nasze ekipa prowadziła 42:40. W końcówce górą były gospodynie.

To nie koniec emocji. W sobotę o godz. 15:15 zespół Piotrowskiego zagra z PTK Furta Pabianice, zaś w niedzielę o godz. 12:15 początek boju z gospodyniami - UKS-em Orlik 4Ever Ujazd.

Reklama

- Musimy pamiętać, że jedziemy tam jako drużyna o rok młodsza, więc przede wszystkim chcemy zbudować doświadczenie oraz pokazać, że koszykówka w Łomży stoi na wysokim poziomie - mówił przed pierwszym starciem szkoleniowiec.

UKS 4 Łomża - Rawia BWEKO Rawicz 53:61
UKS 4 Łomża:
Patrycja Laszkowska, Maria Nowak, Zofia Pupik 2, Julia Zalewska 3, Oliwia Załęcka 2, Klara Wybraniak 1, Zuzanna Żyznowska, Anna Trzonkowska 19, Alicja Wybraniak 8, Aleksandra Wysocka 13, Zuzanna Grabowska 4, Martyna Przewodek 1, Zuzanna Taraszkowska, Aniela Nowacka, Danuta Zapert.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości