Dziewczęta przyszły na lekcje. Miał być zwykły dzień.
Ale nie! Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży wraz ze społecznością placówki przygotowali powitanie koszykarek. Była salwa powitalna, konfetti oraz tort dla zawodniczek, które w tym sezonie wywalczyły wicemistrzostwo oraz czwarte miejsce w Polsce w koszykówce dziewcząt w Igrzyskach Dzieci.