Reklama

Ale powitanie naszych mistrzyń!

19/06/2024 12:37

Dziewczęta przyszły na lekcje. Miał być zwykły dzień.

Ale nie! Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży wraz ze społecznością placówki przygotowali powitanie koszykarek. Była salwa powitalna, konfetti oraz tort dla zawodniczek, które w tym sezonie wywalczyły wicemistrzostwo oraz czwarte miejsce w Polsce w koszykówce dziewcząt w Igrzyskach Dzieci. 

https://www.facebook.com/SP4Lomza/videos/829008279113048/

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/06/2024 12:57
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości