Na drodze między wsią Modzele-Wypychy a Milewem doszło do niecodziennego zdarzenia. Traktorzysta jadący ciągnikiem w kierunku Milewa, stracił kontrolę nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu. Mężczyzna, jak się okazało, był w stanie nietrzeźwości.
Dyżurny łomżyńskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu w godzinach popołudniowych. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, kierowcy ciągnika już tam nie było. Jednak po krótkich poszukiwaniach, policjanci ustalili i zatrzymali 63-letniego mężczyznę odpowiedzialnego za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.
Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone alkomatem wykazało ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie kierowcy.
- Po czynnościach mężczyzna został przekazany rodzinie, a ciągnik wraz z naczepą skonfiskowany - informuje st. asp. Karolina Wojciekian oficer prasowy KMP z Łomży.