Reklama

Amanda Szymborska zagra w Koronie Handball?

04/08/2015 08:15

Amanda Szymborska przebywa na testach w pierwszoligowej Koronie Handball Kielce. Łomżyńska zawodniczka ma szansę dostać się do drużyny, a wszystko zależy od tego, jak wypadnie w turnieju kontrolnym, który zespół rozegra w dniach 22-23 sierpnia.

Amanda Szymborska to 19-letnia rozgrywająca GUKS "Dwójka" Łomża. Podopieczna trenera Stanisława Niedbały została zaproszona na testy do pierwszoligowego klubu z Kielc z myslą wzmocnienia pozycji lewej lub środkowej rozgrywającej. 

- To królowa strzelczyń rozgrywek juniorskich. Słyszeliśmy wiele dobrych recenzji na jej temat. Będziemy się jej przyglądać i po pierwszym turnieju podejmiemy decyzje, czy zostanie w Kielcach - mówi trener Korony Handball Tomasz Popowicz.

Jego zespół aż do 21 sierpnia trenować będzie na własnych obiektach. Tego dnia pojedzie na dwudniowy turniej do Piotrkowa. Oprócz gospodyń i Korony Handball zagrają tam Ruch Chorzów oraz UKS PCM Kościerzyna.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości