Nieudany początek sezonu w wykonaniu pewnego motocyklisty z Łomży. Na rondzie przy placu Kościuszki spadł je swojego jednośladu.
Do zdarzenia doszło około godziny 20:30 na placu Kościuszki w Łomży.
Kierujący motocyklem, jadąc przez rondo, przewrócił się na mokrej nawierzchni drogi. W wyniku zdarzenia trafił do łomżyńskiego szpitala.
Na miejscu pracuje policja, ustalając szczegóły i okoliczności zdarzenia.