Reklama

Amator dwóch kółek spadł z motoru. Trafił do szpitala [FOTO]

20/03/2023 21:49

Nieudany początek sezonu w wykonaniu pewnego motocyklisty z Łomży. Na rondzie przy placu Kościuszki spadł je swojego jednośladu.

Do zdarzenia doszło około godziny 20:30 na placu Kościuszki w Łomży.

Kierujący motocyklem, jadąc przez rondo, przewrócił się na mokrej nawierzchni drogi. W wyniku zdarzenia trafił do łomżyńskiego szpitala. 

Na miejscu pracuje policja, ustalając szczegóły i okoliczności zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości