Reklama

Andrzejku, miło Ciebie widzieć

21/02/2024 15:59

Znamy kolejnego szkoleniowca, który dołączył do sztabu ŁKS-u Łomża.

W ekipie biało-czerwonych będzie pracował Andrij Radczenki. Dla 34-latka to kolejna przygoda w ŁKS-ie. Pierwsza potrwała pół roku. Bramkarz rozegrał 6 meczów w III lidze, a następnie wrócił na występował w: Tęczy Łyse, Narwi Ostrołęka, Orle Kolno. - Grałem w innych klubach, ale cały czas mieszkałem w Łomży. To już dziewięć lat - mówi.

W zespole z Łomży pojawił się w 2018 roku. Wówczas przez dwa lata pełnił rolę szkoleniowca bramkarzy. Do tego planował treningi, analizował grę. Po grze KS-ie ponownie zawitał do nas. Od sierpnia 2023 roku pełni rolę trenera bramkarzy w MŁKS-ie Łomża. Zajmuje się swoimi następcami w rocznikach 2007-2011.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/02/2024 16:08
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości