Znamy kolejnego szkoleniowca, który dołączył do sztabu ŁKS-u Łomża.
W ekipie biało-czerwonych będzie pracował Andrij Radczenki. Dla 34-latka to kolejna przygoda w ŁKS-ie. Pierwsza potrwała pół roku. Bramkarz rozegrał 6 meczów w III lidze, a następnie wrócił na występował w: Tęczy Łyse, Narwi Ostrołęka, Orle Kolno. - Grałem w innych klubach, ale cały czas mieszkałem w Łomży. To już dziewięć lat - mówi.
W zespole z Łomży pojawił się w 2018 roku. Wówczas przez dwa lata pełnił rolę szkoleniowca bramkarzy. Do tego planował treningi, analizował grę. Po grze KS-ie ponownie zawitał do nas. Od sierpnia 2023 roku pełni rolę trenera bramkarzy w MŁKS-ie Łomża. Zajmuje się swoimi następcami w rocznikach 2007-2011.