Aniela Galińska z UKS "Return" Łomża zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów w Tenisie "Piątuś Cup". Turniej rozgrywany był systemem grupowo- pucharowym. W zawodach uczestniczyło 12 tenisistek z różnych stron Polski.
- Aniela w pierwszym meczu fazy grupowej wygrała 6/0 6/0 z Elizą Tarasewicz (Sokół-Asy Białystok). W kolejnym 2/6 1/6 uległa Natalii Chylińskiej (Avia Świdnik). W fazie finałowej nasza tenisistka po pełnym emocji meczu 6/2 6/2 wygrała z sklasyfikowaną na 32 miejscu PZT Nel Pietrzak (KKS 1925 Kalisz). W półfinale Aniela po raz drugi zmierzyła się z Natalią Chylińską przegrywając mecz 2/6 2/6 - relacjonuje Tomasz Waldziński.
Piątuś Cup 3/6 6/1 10/8 wygrała Zuzanna Zembrzuska (KT Warszawianka Warszawa).
I miejsce - Zuzanna Zebrzuska (KT Warszawianka Warszawa)
II miejsce - Natalia Chylińska (Avia Świdnik)
III miejsce - Aniela Galińska (UKS Return Łomża)
Turniej odbył się dzięki wsparciu finansowemu OSM w Piątnicy oraz Urzędu Miejskiego w Łomży.
Źródło: nadesłane