Aniela Galińska została Mistrzynią Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie. Zawodniczka UKS Return Łomża w meczu półfinałowym 6/1 6/0 ograła Julię Tołstoj (UKS Sokół-Asy Białystok), a następnie w finale Hannę Ignaciuk (Akademia Tenisowa Dzikiewicz Białystok) 6/3 (8) 6/0.
W kategorii chłopców dobrze zaprezentował się również Bartłomiej Biedrzycki (UKS Return Łomża), który zajął trzecie miejsce w grze singlowej. W rundzie pierwszej Bartek wygrał z Krzysztofem Welsyng (UKS Sokół-Asy Białystok) 6/1 6/0, natomiast w półfinale turnieju uległ 1/6 0/6 Piotrowi Sadłowskiemu z Suwałk (Akademia Tenisowa Dzikiewicz Białystok). Zawodnik UKS Return Łomża zajął także drugie miejsce w deblu grając z Julianem Smorszczewskim (UKS Sokół-Asy Białystok).
Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Tenisowy Sokół-Asy Białystok.
zdj. nadesłane