Reklama

Anna Szyszka wicemistrzynią Polski w maratonie

18/04/2016 05:58

Zawodniczka Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego PREFBET ŚNIADOWO" Łomża Anna Szyszka podczas Mistrzostw Polski w Maratonie, które rozegrano w Łodzi wywalczyła tytuł wicemistrzyni na tym wymagającym dystansie. Zawodniczka Prefbetu jest bardzo zadowolona z medalu natomiast z czasu już niezbyt, bowiem wynik 2:46,33 jest gorszy od jej zeszłorocznego rekordu życiowego o ponad 8 minut.

Jak mówi Ania, nie biegło się jej już od... piątego kilometra (czyli musiała przemęczyć się aż 37 kilometrów) i gdyby nie były to Mistrzostwa Polski, zeszłaby z trasy nie kończąc biegu...

- Z naszych czterech szans na Igrzyska Olimpijskie właśnie jedna, najmniej realna, odpadła. Zostało jeszcze trzy: Emil Dobrowolski, Jakub Nowak i Justyna Korytkowska. Medal Ani cieszy bo to już czwarty krążek Mistrzostw Polski w tym sezonie, a jeszcze kilka szans mamy - stwierdził Andrzej Korytkowski, prezes LŁKS "PREFBET ŚNIADOWO"" Łomża.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości