Reklama

Antkowiak: Drodzy kibice, liczymy na Wasze wsparcie

01/03/2024 16:45

Jeszcze kilkanaście godzin i rozpoczną się emocje. W sobotę o godz. 14:00 ŁKS Łomża rozegra pierwsze spotkanie o punkty w tym roku. Zapraszamy na rozmowę z nowym graczem biało-czerwonych Hubertem Antowiakiem.

Co ciekawe, 27-latek początkowo odmówił, gdy otrzymał zapytanie odnośnie przenosin do ŁKS-u. Były gracz Podhala Nowy Targ przyznał, że zapewne wielu zaskoczyła jego decyzja o przenosinach do klubu z Łomży. - Największy wpływ na mój krok miał trener Marcin Pluska, który wraz z zarządem przedstawił mi długofalowy plan działania klubu. Zaimponowała mi postawa zarządu, który ma duże plany co to tego klubu, a mi zależy na stabilizacji - dodaje.

ROZMOWA Z Hubertem Antkowiakiem, napastnikiem ŁKS-Łomża
Drodzy kibice, liczymy na Wasze wsparcie
Po zakończeniu rundy jesiennej telefon z propozycjami dzwonił regularnie?

- Oj, było to naprawdę gorące okienko. Przez chwilę trudno było mi podjąć decyzję. Liczę, że wybrałem właściwie. Na ten moment jestem zadowolony.
Jak odnalazłeś się w nowym otoczeniu?
- Już jestem do tego przyzwyczajony. Nie jest to moja pierwsze przeprowadzka w nowe miejsce, więc nie miałem problemów z adaptacją. Tak naprawdę dopiero poznaję miasto i okolice, ale wydaje mi się, że Łomża jest przyjemnym miejscem do życia.
Nie jest tajemnicą, że opuściłeś Podhale Nowy Targ, które ma duże problemy organizacyjno-finansowe...
- Nie znam bieżącej sytuacji w Podhalu. Zaangażowałem się w życie ŁKS-u i skupiam się na tym, co jest tu i teraz.
Utrzymacie się w lidze?
- Przyszedłem do klubu wraz z kilkoma innymi zawodnikami, aby zasilić drużynę i wspólnie wywalczyć zakładany cel.
Zaczynacie od silnego rywala...
- Lidera naszej ligi. Przed nami wymagający sprawdzian. Wiem, że jesteśmy do niego dobrze przygotowani.
W ostatnich sezonach byłeś gwarantem kilkunastu goli...
- Wiem, do czego zmierzasz. Nie chcę deklarować żadnych liczb. W aktualnej sytuacji drużyny w tabeli najważniejsze są zwycięstwa, a ja poprzez swoją grę zrobię wszystko, aby w nich pomóc.
Czy w Łomży da się odczuć zainteresowanie klubem?
- Zauważyłem w mediach społecznościowych duże zainteresowanie klubem i mam nadzieję, że przekonam się o tym już w najbliższą sobotę na inauguracyjnym meczu rundy rewanżowej. Zrobimy wszystko, by kibice jeszcze chętniej przychodzili na mecze ŁKS-u. Drodzy kibice, liczymy na Wasze wsparcie!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości