Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży informuje, że z dniem 15 lipca 2024r. zostanie uruchomiona aplikacja moBilet. Ułatwi ona mieszkańcom naszego miasta korzystanie z komunikacji miejskiej.
Zgodnie z najnowszym komunikatem Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Łomży z dniem 15 lipca br. będzie można zakupić mobilny bilet przez aplikację moBiLET. Warto wspomnieć, że aplikacja ta jest dostępna w ponad 100 miastach w Polsce i oferuje wiele korzyści tj. oszczędność czasu, czy też zwiększenie komfortu organizacyjnego przy planowaniu różnego typu podróży.
Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące zakupu biletów przez telefon:
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży informuje jednocześnie, że z dniem 01.08.2024 r. aplikacja MPay zostanie wycofana z użytkowania.