Reklama

Aplikacja moBiLET wkrótce w naszym mieście

12/07/2024 10:28

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży informuje, że z dniem 15 lipca 2024r. zostanie uruchomiona aplikacja moBilet. Ułatwi ona mieszkańcom naszego miasta korzystanie z komunikacji miejskiej.

Zgodnie z najnowszym komunikatem Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Łomży z dniem 15 lipca br. będzie można zakupić mobilny bilet przez aplikację moBiLET. Warto wspomnieć, że aplikacja ta jest dostępna w ponad 100 miastach w Polsce i oferuje wiele korzyści tj. oszczędność czasu, czy też zwiększenie komfortu organizacyjnego przy planowaniu różnego typu podróży.

Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące zakupu biletów przez telefon:

  • uruchom aplikację moBiLET, wybierz ,,komunikacja miejska’’,
  • wybierz rodzaj biletu,
  • wprowadź dodatkowe informacje (o ile są wymagane),
  • potwierdź zakup i korzystaj z biletu,
  • płać za przejazd zgodnie z aktualnym cennikiem biletów,
  • podczas kontroli pokaż ekran telefonu z ważnym biletem.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży informuje jednocześnie, że z dniem 01.08.2024 r. aplikacja MPay zostanie wycofana z użytkowania.

Źródło: MPK Łomża Aktualizacja: 12/07/2024 10:31
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości