Reklama

Arial przed Sejnosie KSA i DEAF! 

15/12/2025 21:36

Sala VIP Stadionu MOSiR Łomża wypełniła się po brzegi sportowymi emocjami podczas Mistrzostw Łomży w Futbolu Stołowym. 

W turnieju rywalizowało 9 dwuosobowych drużyn, które walczyły o tytuł najlepszej ekipy w mieście.

Po zaciętej rywalizacji zwycięzcami zostali zawodnicy drużyny Arial, zdobywając tytuł mistrzowski. Na podium znaleźli się również: Sejnosie KSA zajmując drugie miejsce oraz DEAF, którzy uplasowali się na trzeciej pozycji. Tuż za podium znalazła się drużyna KubaTedi.

Turniej obfitował w widowiskowe akcje, intensywną rywalizację i sportową walkę do ostatniego gwizdka. Organizatorzy podziękowali wszystkim zawodnikom i kibicom za stworzenie wyjątkowej atmosfery podczas wydarzenia.

Reklama

fot. MOSiR Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości