Sala VIP Stadionu MOSiR Łomża wypełniła się po brzegi sportowymi emocjami podczas Mistrzostw Łomży w Futbolu Stołowym.
W turnieju rywalizowało 9 dwuosobowych drużyn, które walczyły o tytuł najlepszej ekipy w mieście.
Po zaciętej rywalizacji zwycięzcami zostali zawodnicy drużyny Arial, zdobywając tytuł mistrzowski. Na podium znaleźli się również: Sejnosie KSA zajmując drugie miejsce oraz DEAF, którzy uplasowali się na trzeciej pozycji. Tuż za podium znalazła się drużyna KubaTedi.
Turniej obfitował w widowiskowe akcje, intensywną rywalizację i sportową walkę do ostatniego gwizdka. Organizatorzy podziękowali wszystkim zawodnikom i kibicom za stworzenie wyjątkowej atmosfery podczas wydarzenia.
fot. MOSiR Łomża