Reklama

Auto w rowie na ul. Wojska Polskiego. Pasażerka w szpitalu [FOTO]

04/12/2019 12:05

Do zdarzenia doszło około godz. 11:00 na ul. Wojska Polskiego w Łomży, przed rondem kapitana Antoniego Kozłowskiego.

Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący osobowym fordem najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i wjechał do głębokiego rowu.

Do szpitala przewieziona została około 60-letnia pasażerka, która źle się poczuła i wezwano do niej zespół ratownictwa medycznego. Zdarzenie zostanie za pewne zakwalifikowane jako kolizja.

Kierowcom przypominamy o zachowaniu szczególnej ostrożności z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe. W nocy możemy spodziewać się marznących opadów.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości