Reklama

Auto w rowie. Za kierownicą pijany kierowca [FOTO]

23/09/2021 16:09

Mężczyzna jechał na podwójnym gazie. Podróż zakończył w rowie. Na szczęście przemieszczał się sam. Został zabrany na łomżyńską komendę.

W czwartek (23.09) po południu pijany kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Do zdarzenia doszło w Bronowie. Mężczyzna jechał od strony Niwkowa do Bronowa. Podróżował sam. Jest już w rękach policjantów z łomżyńskiej komendy. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości