Mężczyzna jechał na podwójnym gazie. Podróż zakończył w rowie. Na szczęście przemieszczał się sam. Został zabrany na łomżyńską komendę.
W czwartek (23.09) po południu pijany kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Do zdarzenia doszło w Bronowie. Mężczyzna jechał od strony Niwkowa do Bronowa. Podróżował sam. Jest już w rękach policjantów z łomżyńskiej komendy.