Reklama

Auto wjechało w słup. Korki przy moście Hubala [FOTO]

16/08/2024 18:51

Dziś około godziny 15:00 doszło do zdarzenia drogowego na ul. Sikorskiego w Łomży, w pobliżu mostu Hubala. Kierująca samochodem marki renault, jadąc od strony mostu, z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechała na prawo, uderzając w słup oświetleniowy na wysokości skrzyżowania z ul. Dworną.

W wyniku tego incydentu ruch na ul. Sikorskiego został poważnie utrudniony, co doprowadziło do powstania dużych korków na moście Hubala. Na miejsce zdarzenia przybyła policja, która zajęła się kierowaniem ruchem, aby zminimalizować dalsze utrudnienia.

Na szczęście zarówno kierująca, jak i podróżująca z nią pasażerka nie odniosły obrażeń. 

Ruch na tym odcinku ulicy może być utrudniony jeszcze przez jakiś czas, dlatego kierowcy proszeni są o cierpliwość i ostrożność.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 16/08/2024 18:54
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości